Отзывы о компании Улюбленець
- Інна М.
Щиро вдячна за свіже смачненьке печиво для собачки. Джекуся радіє.
Гарних вам продажів і вдячних покупців! - Алексей Л.
- Олексій С.
Як для моєї лайки нормально тихі не звично я привие чути як вона заходить вага моєї айки 40кг
- Владислав П.
Чітко швидко, все як треба! Рекомендую продавця!
- Ірина Ю.
Відсутня ПромОплата. На сайті продавця товар був в наявності, при чому в пошуку скрізь видавало "в наявності". Але товар відсутній. Надіслали повідомлення,що спрей закінчився, вибачте.
- Володимир С.
- Татьяна М.
- Вячеслав К.
- Рузана Ч.
- Комментарий продавца
вам вже раз відправляли, замовлення ніхто не забрав.
- Комментарий продавца
- Юля К.
- Комментарий продавца
слухавку треба брати коли звонять, а не скаржитися.
- Комментарий продавца
