Отзывы о компании Улюбленець
- Наталія Ш.
Вже залишала відгук, про цього продавця, але напишу ще. Ви Супер ❤️. Рекомендую кожному, дуже відповідальний та порядний продавець!
- Наталія Ш.
Рекомендую !!! Дуже приємний продавець, все чітко і дуже швидко! Буде постійним покупцем ❤️
- Наталія М.
- Виктория В.
- владимир О.
- Юлія М.
- Андрей П.
Моїм хвостикам одразу все сподобалось.оцінили на п'ятірку з присипочкою!!!!
- Алексей С.
Доставили быстро и то что нужно. Я доволен, рекомендую.
- Ольга
- Олексій Б.
