
Trixie TX-28876 Сумка-переноска "CityStyle" для собак та котів 40х20х30см. до 8кг. капучино.
1 810 ₴
- В наличии
- Код: ТХ-28876
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
із зовнішньою кишенею
нижня пластина знімна
з вбудованим коротким проводом
стійкий завдяки переробленим матеріалам
штучна шкіра (поліуретан)

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Капучино |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 810 ₴







