джут: ø 5 мм/плюш (поліестер): 280 г/м²/оксамит (поліестер): 610 г/м²
м'яка платформа зі знімним м'яким ліжком
печера з оксамиту
колір: світло-сірий/пісочний
Платформа: 65х38см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 650 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 1140 мм |
| Материал | Джут |
Информация для заказа
- Цена: 5 800 ₴











