можна відкрити спереду та зверху
з підкладкою
із зовнішніми кишенями
з інтегрованим коротким повідком
імітація полотна зі штучною шкірою (поліестер)

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Размеры | |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴






