
Trixie TX-44721 Когтеточка "Maria" для котів та кішок 58x58 висота 101см. світло-сірий/білий. замша/сизаль.
7 020 ₴
- Нет в наличии
- Код: ТХ-44721
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
сизаль/плюш (поліестер): 280 г/м²/велюр (поліестер)
м'яке ліжко з двосторонньою подушкою
можна прати вручну
м'яка платформа
колір: білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Высота | 1010 мм |
| Материал | Сизаль |
Информация для заказа
- Цена: 7 020 ₴








