
Trixie TX-39869 Переноска "Capri 3" Open Top для тварин S: 40х38х61см. світло-сірий/шавлія. (до12кг.)
1 780 ₴
- В наличии
- Код: TX-39869
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
з металевою сіткою зверху
з металевими дверима та ручкою
можна відкрити спереду та зверху
пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 12 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 780 ₴







