сітчастий матеріал забезпечує хорошу циркуляцію повітря
надзвичайно дрібна сітка для захисту від комах
плавно регульований, знімний плечовий ремінь
із зовнішніми кишенями
з вбудованим коротким проводом
м'яка нижня панель у вигляді хутра ягняти (поліестер), знімний чохол
поліестер
надзвичайно дрібна сітка для захисту від комах
плавно регульований, знімний плечовий ремінь
із зовнішніми кишенями
з вбудованим коротким проводом
м'яка нижня панель у вигляді хутра ягняти (поліестер), знімний чохол
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 580 ₴









