
Trixie TX-28907 Сумка-переноска "Boarding airline" для авіаперевезень тварин 55х23х40см. до 7кг. чорний/сірий.
3 020 ₴
- Нет в наличии
- Код: TX-28907
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ідеально підходить як ручна поклажа в літаку
прийнято більшістю авіакомпаній
м'яка водонепроникна нижня пластина, знімна
можна відкрити збоку, зверху та спереду
плавно регульований, знімний плечовий ремінь
з вбудованим коротким проводом
м'яка нижня пластина у вигляді хутра ягняти (поліестер)
EVA з поліестером, що зберігає форму
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки, Грызуны, Птицы |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 020 ₴









