для зберігання сухих кормів, підстилки тощо
герметичне ущільнення
зберігає вміст свіжим і захищає від вологи
пластик
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Цвет | Белый |
| Объем | 7 л |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 300 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал изготовления | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴








