
Trixie TX-28893 BE NORDIC Сумка-переноска "Ingrid" для собак та кішок 35х25х13см. до 5кг. чорний.
890 ₴
- В наличии
- Код: TX-28893
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
дуже зручно носити завдяки м'якому плечовому ременю (плавно регулюється)
закривається на карабін
передні складки відкриті
з 2 бічними кишенями
з вбудованим коротким проводом
вигляд полотна (бавовна/поліестер)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Черный |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴










