Коротковолосий плюшевий чохол
Поліефірне покриття
Пінопластова прокладка
З двосторонньою подушкою

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴




