джут: ø 5 мм/плюш (поліестер): 280 г/м²/повсть (поліестер): 550 г/м²
бочка з сизалевою поверхнею для дряпання та м’якою верхньою частиною
м'яке ліжко з м'якою зоною для лежання
колір: білий/зелений/сірий
Низ: 57х38см.
Висота: 86см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 57 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 86 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 900 ₴










