
Trixie TX-28909 Сумка-переноска "Finlay" для собак та кішок 43х26х32cм. до 10кг. чорний/сірий.
2 150 ₴
- В наличии
- Код: TX-28909
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
металеве посилення забезпечує стабільність форми навіть у відкритому стані
плавно регульований, знімний плечовий ремінь
можна відкрити зверху і збоку
з вбудованим коротким проводком
окрема зовнішня кишеня з отвором спеціально для рулонів мішків для собак
м'яка нижня пластина у вигляді хутра ягняти (поліестер), знімна
поліестер
Розміри: 43×26×32см. до: 10кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴










