сизаль: ø6 мм/плюш (поліестер): 280гр./м².
колір: середньо сірий
платформа: 38×38cm.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Тип | Когтеточка-столбик |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 690 мм |
| Материал | Сизаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки |
| Форма | Квадратная |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴





