
Trixie TX-28900 Сумка-переноска з ліжаком "Vicky" для собак та котів 40х27х28см. до 5кг. сірий.
1 790 ₴
- В наличии
- Код: TX-28900
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
пропонує варіант відпочинку вдома
висувна внутрішня подушка (наприклад, у ветеринара)
сітка може бути покрита
вентиляційні отвори забезпечують хорошу циркуляцію повітря всередині
стабільні за формою
відкривається спереду і повністю
зі знімною ручкою і плечовим ременем
із зовнішньою кишенею
EVA/поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки, Грызуны |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 790 ₴










