
Trixie TX-28850 Сумка/рюкзак-переноска "Dan" для собак та кішок 34х44х26см. до 6кг. сірий.
1 330 ₴
- Нет в наличии
- Код: TX-28850
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
з поясним ременем для ідеального розподілу ваги
стабільні за формою
відкривається спереду
з сітчастою кишенею
з вбудованим коротким проводом
м'яка нижня панель у вигляді хутра ягняти (поліестер)
знімний чохол
світловідбиваючі елементи
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Материал | Текстиль |
| Сезон | Демисезон |
| Размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 330 ₴










