Оксфордський поліестер
Зі стійким металевим каркасом, пофарбований порошковою фарбою
Кришка знімна
З транспортною сумкою
Складне та компактне сховище
Макс. навантаження 35 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Лежак |
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Собаки |
| Форма | Квадратная |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размеры | |
| Длина | 880 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Высота | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴









