Сітчастий матеріал забезпечує гарну циркуляцію повітря
із зовнішньою кишенею
стабільна форма
знімна нижня пластина
з інтегрованим коротким поводком
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴





