з лопаткою
з фільтром з активованого вугілля
застібки Easy Click
запасний фільтр артикул ТХ-40350
пластик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Туалет |
| Тип | Закрытый |
| Вид животных | Кошки |
| Цвет | Синий |
| Длина | 56 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 40 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 140 ₴











