
Trixie TX-40343 Туалет-будиночок "Vico" для котів та кішок 40х40х56см. світло-сірий/білий.
1 140 ₴
- Нет в наличии
- Код: TX-40343
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
з лопаткою
з фільтром з активованого вугілля
Застібки Easy Click
запасний фільтр артикул ТХ-40350
пластик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Туалет |
| Тип | Закрытый |
| Вид животных | Кошки |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 400 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 140 ₴




