з ручкою
розроблено разом з ветеринарами
закриті боки зменшують емоційні реакції
із застібкою-фіксатором
пластик
Артикул: 398403 Розмір XS: 32×30×48см. до: 6кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-контейнер |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴







