
із зовнішньою кишенею
м'яка і стабільна форма
з вбудованим коротким проводом
внутрішнє покриття: плюш (поліестер)
штучна шкіра (поліестер)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴








