- Оптимальний контакт з твариною шляхом носіння перед тілом
з поясним поясом
З вбудованим коротким повідцем
Поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴











