можна відкрити зверху
м'яка тканина
сітчасті вставки
на блискавці спереду
із зовнішньою кишенею
з інтегрованим коротким повідком
внутрішній чохол: фліс
жаккард (поліестер)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴






