
Trixie TX-28897 Сумка-переноска "Madison" для собак та котів 19х28х42см. до 5кг. оливковий.
1 340 ₴
- Нет в наличии
- Код: ТХ-28897
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
можна прикріпити до візка
пряжки запобігають випадковому розстібанню блискавок
додаткова дрібна сітка для захисту від комах
відкривається спереду
знімний плечовий ремінь
з інтегрованим коротким повідком
м'яка нижня пластина, знімна
світловідбиваючі елементи
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 340 ₴





