
Тrixie TX-28830 Рюкзак-переноска "Lyla" для собак та котів 34х22х42см. сірий/синій. до 78кг.
2 150 ₴
- Нет в наличии
- Код: TX-28830
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
дуже зручно носити завдяки м'якому плечовому ременю (плавно регулюється)
дихаючий сітчастий матеріал
відкривається спереду
окрема зовнішня кишеня з отвором спеціально для рулонів мішків для собак
з вбудованим коротким проводом
м'яка нижня панель у вигляді хутра ягняти (поліестер)
знімний чохол
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴










