стабільна форма
можна прикріпити до візка
можна відкрити зверху
знімний плечовий ремінь
з інтегрованим коротким повідком
м'яка нижня пластина під хутро ягняти (поліестер),знімна
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴







