проріз для ременя дозволяє пристебнути собаку
з петлями для кріплення до сидіння
знімний чохол
ручне
прання поліестер

Ви шукаєте автокрісло для собаки чи автомобільну захисну ковдру і не можете визначитися? Тоді наш чохол для автомобільного сидіння – це правильний вибір для вас, адже він поєднує в собі переваги обох варіантів. Зручний чохол для автомобіля не тільки пропонує вашій собаці безпечне та зручне місце під час поїздки, але й захищає ваші сидіння від бруду та пошкоджень кігтями собаки: бруд, подряпини та собача шерсть на сидіннях тепер є справою минуле. Вам не потрібно турбуватися про безпеку вашої собаки: прикріпіть свого вірного супутника, як зазвичай, і протягніть ремінь безпеки собаки через призначений отвір: прохід для ременя. Нековзке покриття нижньої сторони автомобільної ковдри забезпечує додаткове зчеплення та запобігає небажаному ковзанню ковдри. М'який матеріал psdd і рельєфний край роблять майданчик для собак затишним місцем для лежання: вашій чотирилапій подругі справді зручно, і вона швидко зрозуміє, що це її місце для катання. Універсальна накладка для сидіння собаки підходить як для заднього, так і для переднього сидінь і легко прикріплюється. Ви можете знайти відповідний автомобільний ремінь безпеки або ремінь безпеки тут.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 100 мм |
- Цена: 1 580 ₴











