
Тrixie TX-28823 Сумка/рюкзак-переноска "Chloe" для собак та кішок 39х43х27см. світло-сірий. до 8кг.
1 800 ₴
- В наличии
- Код: ТХ-28823
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
з поясним ремінцем для ідеального розподілу ваги
дуже зручний у носінні та дбайливий до спини
з нагрудним ремінцем
стабільна форма
можна відкрити зверху
додаткова дрібна сітка для захисту від комах
великі сітчасті вставки для оптимальної вентиляції
м'яка вставка із зовнішніми кишенями
з інтегрованим коротким повідком
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Высота | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴






