
Trixie TX-39703 М'яка конура-переноска "Basic" для собак S: 50х50х60см. темно-сірий/світло-сірий.
1 580 ₴
- В наличии
- Код: TX-39703
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Поліестер
- Ідеальне місце для вихованця під час подорожей, шоу чи чемпіонатів
- Двері можна повністю зачиняти за допомогою блискавки.
- З сіточними вставками для кращої циркуляції повітря
- Вікна можуть закриватися для захисту тварини
- З кишенями з боків
- Може бути закріплена на землі
- Дно з флісовим покриттям
- Легко встановлювати та прибирати
- в комплект входять колья для намету
- Зі зручною сумкою для танспортування
- Легко чистити
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Собаки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 580 ₴










