джут: ø7 мм/плюш (поліестер): 250 г/м²
печера з двосторонньою подушкою: можна прати
вручну м'яка верхня платформа
колір: шавлія
Платформа: 74х45см.
Высота: 83см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Когтеточка-домик |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 740 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 830 мм |
| Материал | Джут |
Информация для заказа
- Цена: 6 390 ₴










