З ременями для кріплення сидіння в автомобілі
Прохід для ременя для пристібання собаки
Знімна подушка з поролоновим наповнювачем
Знімна наволочка: ручне прання
Розбірні
З сітчастими кишенями
Поліестер
Прохід для ременя для пристібання собаки
Знімна подушка з поролоновим наповнювачем
Знімна наволочка: ручне прання
Розбірні
З сітчастими кишенями
Поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Текстиль |
| Размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 040 ₴











