
Trixie TX-24444 Фонтан для пиття "Curved Stream" для собак та котів (пластик) 2.5л/25х24.5х35см. білий.
1 470 ₴
- В наличии
- Код: ТХ-24444
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
збагачує воду киснем
холодна вода завдяки циркуляції
фільтр очищає воду
помпа, змінна
з USB-штекером та мережевим штекером
відповідний змінний фільтр: артикул № 24445
пластик



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Поилка |
| Вид | Кормушка/поилка |
| Вид животных | Собаки |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Объем | 2.5 л |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 245 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 470 ₴










