з програмним керуванням і вбудованою камерою
програмування до 10 прийомів їжі на день
до 3 л сухого корму
підходить для сухих кормів розміром ø 3–12 мм/крокети
керування та програмування через додаток
вбудована ширококутна камера з інфрачервоним нічним баченням і детектором руху дозволяє робити фотографії та відео в будь-який час, а також відео в прямому ефірі
мікрофон і динаміки дозволяють взаємодіяти з вихованцем
кількість корму можна встановлювати індивідуально на прийом їжі від 1 до 20 порцій (1 порція = 20 мл)
Видача корму може бути налаштована індивідуально (щодня або в певні дні тижня), крім того можлива спонтанна роздача корму в будь-який час
знімна миска і контейнер для корму
Чаша з нержавіючої сталі підходить для миття в посудомийній машині
додаткові батареї забезпечують живлення в разі відключення електроенергії (3D моно батареї не входять в комплект)
автоматичний запобіжник
пластик (АБС)

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Объем | 3 л |
| Тип | Кормушка |
| Вид | Автоматическая кормушка/поилка |
| Размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 310 мм |
- Цена: 6 980 ₴











