Площа: 52×34см. Висота: 71см.
сизаль: ø 6 мм/тедді плюш (поліестер): 270 г/м²
печера з плюшу з м'якою основою
м'яке ліжко з м'якою платформою та бортиком
знімний гамак: ручне прання
колір: сірий/м'ятний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 710 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 950 ₴










