
Trixie TX-44472 Будиночок-драпак "Isabella" для котів та кішок 70см. білий/античний рожевий.
3 950 ₴
- В наличии
- Код: TX-44472
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
джут: ø 5 мм/плюш (поліестер): 280 г/м²/вельветове
покриття (поліестер): 230 г/м²
м'яка платформа зі знімним м'яким ліжком
зручне ліжко з м’якою плюшевою поверхнею для лежання: 290 г/м²
м'яка платформа
колір: білий/античний рожевий
Площа пола: 58х38см.
Висота: 70см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Когтеточка-домик |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 70 мм |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 3 950 ₴







