можна відкрити зверху
із зовнішніми кишенями
знімний плечовий ремінь
з інтегрованим коротким повідком
нижня пластина з плюшевим чохлом (поліестер), знімна
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴







