для заднього сидіння
прорізи для ременів дозволяють прикріпити до двох собак
з петлями для кріплення до сидіння
знімний чохол
ручне прання
поліестер

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 950 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 140 ₴











