джут: ø 5 мм/тканина/оксамитове покриття, з вишивкою
м'яка платформа зі знімним м'яким ліжком: можна прати вручну
печера з м'якою поверхнею для лежання (всередині обшита флісом)печера з м'якою поверхнею для лежання (всередині обшита флісом)
колір: сіро-блакитний
Площа низа: 57х44см.
Висота: 86см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 570 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Высота | 860 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 800 ₴









