з поясним ремінцем для ідеального розподілу ваги
стабільна форма
відкривається спереду
з сітчастою кишенею
з інтегрованим коротким повідком
м'яка нижня пластина під хутро ягняти (поліестер), знімний чохол
світловідбиваючі елементи
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 570 ₴






