
Trixie TX-28837 Сумка/рюкзак-переноска "Shiva" для собак та котів 41х30х21см. до 8кг. коричнев/беж.
1 570 ₴
- В наличии
- Код: TX-28837
+380 (95) 223-73-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
також можна використовувати як переноску
можна прикріпити до візка
можна відкривати спереду та збоку
із зовнішніми кишенями
з інтегрованим коротким повідком
м'яка нижня пластина, знімна
світловідбиваючі елементи
поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 570 ₴






