окремо стоячи або для кріплення до рами ліжка чи радіатора
з регульованим кронштейном
кронштейн з пластиковим покриттям і повстяними ковзаннями для захисту меблів
кришка знімна
дерево, необроблене/плюш (поліестер)
до 12 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Кошки |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 150 ₴











