Площа: 41×41см. Висота: 50см.
з масажем і доглядом за хутром
арка сизаль: ø6мм.
довгошерстий плюш (поліестер): 420 г/м²
колір: сірий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Тип | Когтеточка-домик |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Высота | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 670 ₴









