оптимальний контакт з вашим вихованцем, коли ви носите його на боці
із зовнішньою кишенею
з вбудованим коротким проводом
з вельветовим виглядом (поліестер)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Овальная |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴







