Відгуки про компанію Улюбленець
- Дарья П.
- Євген Б.
- Юлія Б.
Дякую за співпрацю, все сподобалося. Котику корм зайшов) він так нарізав круги навколо мішка)
- Виктория В.
Дуже давно користуюсь послугами цього магазину. Все на найвищому рівні. Рекомендую 🇺🇦
- Анна Х.
Скасували 2товари . Чекала на дзвінок ,так і не зателефонували і товар не відправили .
- Ганна К.
- Ищенко Г.
Товара необхідної кількості не було в наявності
- Александр Ш.
Заказываю регулярно, проблем ни разу не возникало. Рекомендую.
- Марина М.
Чудовий продавець! Завжди швидко оформляється замовлення та товар чудової якості! Рекомендую!
- Павел К.
