- може відкриватися спереду і зверху
- м'який
- верхню вставку сітки можна закрити
- із зовнішньою кишенею
- знімний плечовий ремінь
- з інтегрованим коротким свинцем
- м'яка нижня пластина, знімна
- поліестер

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





