м'яка
із зовнішньою кишенею
із вбудованим коротким повідцем
чохол з мікроволокна (поліестер)
стьобаний
Розмір: 26х29х50см. до 5кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴



