джут: ø 5 мм/плюш (полієстер): 280 г/м2/оксид (полієстер): 610 г/м2
м'яка платформа зі знімним м'яким ліжком
печера з оксамиту
колір: світло-сірий/пісочний
Платформа: 65х38см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴











