- зберігає форму
- можна відкривати збоку, зверху та спереду
- знімний плечовий ремінь
- з вбудованим коротким повідцем
- м'яка нижня пластина з хутра баранини (поліестер), знімна
- відбивні елементи
- полиэстер
- розмір: 28х28х47 до 10кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴










